Чорноморський ліцей Бехтерської сільської ради

Буряк Вікторія Володимирівна

Районний семінар

28 листопада 2019 року на базі Чорноморського навчального закладу освіти відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з теми «Методичні прийоми та технології навчання учнів на уроках інформатики».
Учасники семінару мали можливість разом з Буряк Вікторією Володимирівною поринути в світ Фіксиків на уроці інформатики в 4 класі на тему «Списки. Послідовні списки у тексті» та віртуально відвідали музей «Українських традицій та побуту» на уроці інформатики у 6 класі «Типи слайдів».
Урок-мандрівка у 4 класі був проведений в цікавій ігровій формі, разом із Фіксиком учні мандрували країнами «Математики», «Української мови», «Природознавства», «Я досліджую світ», розгадували сканворди, складали маркіровані списки. Учні 6 класу презентували «Українську вишивку» та «Українську піч», виконуючи різні завдання створювали власні презентації з різних типів слайдів.
Захоплюючу екскурсію шкільними коридорами де зберігається картинна галерея та в музеї «Українських традицій та побуту» провела директор навчального закладу Кривонос Валентина Іванівна.
Інструментами роботи з покоління Z поділився Верещака Іван Вікторович, учитель інформатики Чулаківського навчального закладу. Підводячи підсумки роботи, учасники заходу разом із методистом Проценко В.А. обговорили методичні прийоми та технології навчання інформатики.

Шановні учні! Для того, щоб успішно завершити навчальний рік, необхідно докласти зусиль під час карантину. Вдома потрібно опрацювати матеріал, виконати завдання і результати роботи у письмовому або електронному (сканованому, сфотографованому) вигляді відправити на перевірку вчителю. Матеріали для навчання будуть розміщуватись згідно розкладу уроків. Звертайте увагу на терміни подання результатів!
Запитання за номером 0974627381 Вікторія Володимирівна

Виконані завдання у електронному вигляді (надрукованому, відсканованому, сфотографованому вигляді) відправляйте на електронну пошту

[email protected]

Учні 7 - 11 класів, створіть аккаунти на gmail.com  або скористайтесь вже існуючими.

Учні 5 - 6 класів, попросіть допомоги батьків у створенні електронної пошти.

2 клас

3 клас

4 клас

5 клас

Природознавство

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

Шановні дев'ятикласники! Завдання з алгебри та геометрії розподілені по рівнях - 1 - початковий, 2 - середній, 3 - достатній, 4 - високий.

Можна не робити всі завдання, а обрати завдання потрібного рівня, орієнтуючись на оцінку, якої ви прагнете.

Посилання на онлайн-уроки з алгебри, геометрії та інших предметів

bit.ly/USO9class

Алгебра

Повний цикл відеоуроків з алгебри для 9 класу https://www.youtube.com/watch?v=LdyLaeGNS8M&list=PLeb-UxVXmUb5LsqnLgHXDa0cQV9bUekkN

Геометрія

10 клас

Шановні десятикласники! Завдання з алгебри та геометрії розподілені по рівнях - 1 - початковий, 2 - середній, 3 - достатній, 4 - високий.

Можна не робити всі завдання, а обрати завдання потрібного рівня, орієнтуючись на оцінку, якої ви прагнете.

Посилання на онлайн-уроки з алгебри, геометрії та інших предметів

bit.ly/USO10class