Чорноморський ліцей Бехтерської сільської ради

Навчальний процес

Освітня програма на 2020 - 2021 н. р.

Головні завдання педагогічного колективу школи

на 2020 – 2021 н. р.

1.Забезпечити  виконання Закону України «Про освіту» та листів МОН і МОЗ України (інструктивно – методичних рекомендацій щодо підготовки до нового навчального року та організації протиепідемічних заходів у закладах освіти, рекомендації організації навчально – виховного процесу у 2020-2021 н.р).

2.      Забезпечення виконання завдань НУШ.

3.  Забезпечити наступність у роботі дитячого садка та школи у підготовці учнів до навчання у першому класі відповідно до Угоди про співпрацю ЗДО «Золотий ключик» та Чорноморського ЗЗСО.

4. Підтримка обдарованих дітей,  направлення роботи з обдарованими учнями на розвиток їх творчої компетентності як актуального соціального замовлення.

5.      Направити зусилля громадсько-державного управління освітою на забезпечення здобуття учнями  загальної середньої освіти на території Чорноморської сільської ради.

6.  Спрямувати форми і методи виховної роботи на покращення національно – патріотичного виховання учнів у школі.

7. Систематичний моніторинг та робота над висновками моніторингу стану викладання навчальних предметів з метою забезпечення належної підготовки учнів до ДПА та ЗНО

8.  Забезпечити навчально – методичний супровід організації

роботи інклюзивних класів та створення належних умов
         навчання дітей в умовах інклюзії

9.     Постійно працювати над методикою впровадження

дистанційного та змішаного  навчання учнів в умовах
  карантину

Аналіз роботи за 2019-2020 н. р.

Результати олімпіад

Моніторинг навчальних досягнень учнів

Районний семінар для вчителів

28 листопада 2019 року на базі Чорноморського навчального закладу освіти відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з теми «Методичні прийоми та технології навчання учнів на уроках інформатики».
Учасники семінару мали можливість разом з Буряк Вікторією Володимирівною поринути в світ Фіксиків на уроці інформатики в 4 класі на тему «Списки. Послідовні списки у тексті» та віртуально відвідали музей «Українських традицій та побуту» на уроці інформатики у 6 класі «Типи слайдів».
Урок-мандрівка у 4 класі був проведений в цікавій ігровій формі, разом із Фіксиком учні мандрували країнами «Математики», «Української мови», «Природознавства», «Я досліджую світ», розгадували сканворди, складали маркіровані списки. Учні 6 класу презентували «Українську вишивку» та «Українську піч», виконуючи різні завдання створювали власні презентації з різних типів слайдів.
Захоплюючу екскурсію шкільними коридорами де зберігається картинна галерея та в музеї «Українських традицій та побуту» провела директор навчального закладу Кривонос Валентина Іванівна.
Інструментами роботи з покоління Z поділився Верещака Іван Вікторович, учитель інформатики Чулаківського навчального закладу. Підводячи підсумки роботи, учасники заходу разом із методистом Проценко В.А. обговорили методичні прийоми та технології навчання інформатики.